Reprezentant so zameraním na komunikáciu s klientom

Libertas Group s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 34, Hlavná 22, Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Prvé 2 mesiace 700€ (fix), po skúšobnej dobe 900€ - 2000€ (provízne ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická, osobná a mailová komunikácia s potenciálnymi klientmi z internej databázy spoločnosti (informovanie klientov o zmenách v oblasti dôchodkových pilierov).
Realizovanie stretnutí, ktoré dohodlo firemné call centrum v priestoroch spoločnosti.
Audit (analýza) a úprava produktov klienta.
Evidencia a reporting vybraných činností.
Plánovanie aktivít a zodpovednosť za výsledky.
(Prvé 2 mesiace - skúšobná doba. Práca v spolupráci s manažérom a služobne staršími kolegami)

- motivujúce finančné ohodnotenie a pravidelné odmeny (dovolenky, finančné odmeny, wellnes a pod.)
- služobný telefón aj na súkromné účely
- neustále vzdelávanie sa v obore interaktívnymi školeniami
- právne a účtovné služby bezplatne
- firemné teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu
- sviatky a víkendy voľné
- pri živnosti - preplácanie odvodov
- flexibilná pracovná doba
- home office po skúšobnej dobe

Bližšie informácie na osobnom pohovore alebo na uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelávanie, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
zodpovednosť
rozhodnosť
schopnosť učiť sa
kreativita
časová flexibilita
byť tímovým hráčom
schopnosť samostatne pracovať po zaškolení

Vznikli sme s cieľom odchýliť sa od bežne zaužívaných postupov v oblasti financií a zmeniť staré spôsoby, zaužívané vo finančnej oblasti. Sme kolektív ľudí, ktorý je presvedčený, že tento druh práce sa dá robiť poctivo, kvalitne a hlavne dlhodobo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drieňová 34
82102 Bratislava
ID: 2179767   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Prvé 2 mesiace 700€ (fix), po skúšobnej dobe 900€ - 2000€ (provízne ohodnotenie)