Reagujte bez životopisu

Špeditér / Dispečer / Disponent

LHODOS s.r.o.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacPonúkaná mzda je orientačná - konečná výška záleží od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa zvereného klientskeho portfólia a aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov.
Monitoring vozidiel na dennej báze (GPS, nariadenia AETR, mobilná komunikácia)
Komunikácia s dopravcami.
Organizačné a technické zabezpečenie prepráv.
Evidencia dokumentov a informácií v internom systéme.
Administratíva v logistike.
Operatívne riešenie krízových situácii súvisiacich s prepravou.
Pravidelný report (zaisťovanie spätnej väzby - výkazy).
Práca v súlade s víziami spoločnosti a firemnou kultúrou.
Práca je vykonávaná v sídle firmy v Turčianskych Tepliciach!

Zamestnanie v prosperujúcej rodinnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Prijemný pracovný kolektív.
Motivujúce prostredie.
Kompletné úvodné zaškolenie.
Platová disciplína.
Mobilný telefón a PC (aj na súkromné účely).

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected]

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracovávané a uchovávané spoločnosťou LHODOS s.r.o. v súlade so zákonom č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Po skončení výberového procesu, maximálne však po dobu 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.
Vopred ďakujeme všetkým ktorí nám zašlú svoj životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Srbský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore nutná.

Počet rokov praxe

3

Na pozíciu hľadáme uchádzáča s praxou špeditéra/dispečera/disponenta, prip. obchodného zástupcu!
Minimálne jeden z jazykov slovom aj písmom. (Ideálna je kombinácia ANJ + RUJ (príp. SRB), NEJ + RUJ (príp. SRB)
Potrebná znalosť PC.

LHODOS, s.r.o. je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou, založená v roku 2005 ako pokračovateľ pôvodnej firmy Ľuboslav Hrušík - ODOS, ktorá pôsobila na trhu od roku 1991. V doprave celkovo pôsobí viac ako 30 rokov a je stabilným partnerom pre mnohé domáce aj zahraničné spoločnosti.
Zameriava sa na vnútroštátnu a medzinárodnú kamionovú dopravu tovaru.
Firma LHODOS, s.r.o. je držiteľom ocenenia typu AA - hodnotenie vysokej dôveryhodnosti, ocenenia solventných firiem a certifikátov prosperujúci a spoľahlivý podnik.
Našim cieľom je vytvárať kvalitné pracovné podmienky pre našich zamestnancov. Vsádzame na dlhodobý pracovný vzťah s lojálnymi zamestnancami.
Viac info na : http://lhodos.sk/, Facebook: LHodos s.r.o.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3469385  Dátum zverejnenia: 26.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac