Logo LH Energy s.r.o.

Obchodný zástupca - Akvizičná činnosť

LH Energy s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 650 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súhrn pozície:

Ako obchodný zástupca budete zodpovedný za identifikáciu a rozvoj nových obchodných príležitostí pre našu spoločnosť. Úspech na tejto pozícii sa meria schopnosťou efektívne nadväzovať kontakty s potenciálnymi klientmi a transformovať tieto kontakty na trvalé obchodné vzťahy. Táto pozícia je kľúčová pre rast našej spoločnosti a vyžaduje si silné obchodné a komunikačné zručnosti.

Povinnosti:

Identifikácia a oslovenie potenciálnych klientov: Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v cielených trhoch a rozvíjanie databázy potenciálnych klientov.

Vedenie obchodných rokovaní: Príprava a realizácia prezentácií služieb našej spoločnosti s cieľom uzavrieť nové zmluvy.

Správa klientskych vzťahov: Udržiavanie a rozvíjanie vzťahov s novými a existujúcimi klientmi s cieľom dosiahnuť dlhodobú spoluprácu.

Analýza trhu: Pravidelná analýza trhových trendov a konkurencie, aby bolo možné efektívne reagovať na meniace sa trhové podmienky.

Reporting: Poskytovanie pravidelných správ o stave akvizícií a obchodných aktivít manažmentu spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
LinkedIn Sales Navigator - Pokročilý
Google Workspace - Pokročilý

Vynikajúce komunikačné zručnosti: Schopnosť jasne a presvedčivo komunikovať, písomne aj verbálne, v Nemeckom jazyku.

Skúsenosti s B2B predajom: Preferované sú skúsenosti v oblasti akvizície a správy obchodných vzťahov.

Schopnosť samostatnej práce: Ako samostatne pracovať, tak aj v tíme.

Znalosť odvetvia: Porozumenie trhu a poskytovania služieb, s ktorými budete pracovať.

Vzdelanie: Vhodné vzdelanie v oblasti obchodu, marketingu alebo príbuzného odboru.

Sme Slovenská progresívna firma, zaoberajúca sa výstavbou strešných fotovoltických elektrární pre priemyselné objekty a investorov v rámci celej Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Hrin
Tel.: +421948031551
E-mail: poslať životopis
ID: 4828307  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac