Recepčná - ý

Hotel Svätojánsky kaštieľ ***

Miesto práce
Liptovský Ján
Termín nástupu
16.08.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- privítanie a príjem hosťa
- registrácia hosťa v rezervačnom systéme HORES
- zúčtovanie hosťa pri odchode
- práca s finančnou hotovosťou
- práca s registračnou pokladňou a POS terminálom
- zabezpečovanie celkového chodu hotelovej recepcie
- telefonická a mailová komunikácia s hosťom
- tvorba rezervácií
- kontrola obsadenosti v rôznych elektronických rezervačných systémoch
- vykonávanie dennej uzávierky
- administratívne práce
- starostlivosť o hostí
- poskytovanie informácií o okolí a o možných výletoch

- pekné pracovné prostredie
- slušné platové ohodnotenie
- využívanie relaxačných hotelových služieb, masáží
- vstupy do aquaparkov

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu zašlite písomnou formou životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu : [email protected]

Vybraným uchádzačom bude navrhnutý termín osobného stretnutia. Pri zasielaní Vašich údajov uveďte prosím písomný súhlas s ich spracovaním v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej
úrovni
- príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- proklientský prístup
- základné geografické znalosti o regióne
- slušný odev primeraný pracovnému miestu
- čestnosť a zodpovednosť

Hotel Svätojánsky kaštieľ*** sa nachádza v historickej budove z konca 16. storočia. Bývalé sídlo šľachtickej rodiny Szentiványiovcov dnes slúži hosťom z celého sveta. Má k dispozícii 25 štýlovo a vkusne zariadených izieb, hotelovú reštauráciu, kaviareň s letnou terasou a relaxačné centrum. Hotel je majetkom spoločnosti LG TRADE, s.r.o., ktorá je na trhu cestovného ruchu od roku 2006.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1706444  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac