Junior Electrical Product Engineer

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacMzda bude stanovená v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Junior Electrical Product Engineera, ktorý:

- je absolventom elektrotechnického odboru na vysokej škole

- bude pracovať na oddelení plnom mladých a šikovných ľudí, ktorých baví práca na projektoch z oblasti najmodernejšej LED technológie

- bude mať hlavnú pracovnú náplň:

- vypracovávanie základných konceptov jednotlivých úloh/projektov

- aplikácia najnovších technológií v oblasti video techniky pri jednotlivých projektoch/úlohách

- príprava podkladov pre obchodné ponuky a objednávky zariadení a služieb

- zodpovednosť za technické riešenia a systémovú dokumentáciu úloh/projektov

- analýza príčin porúch výrobkov

- kontrola, testovanie a analýza výrobkov a častí výrobkov dodaných v rámci projektu meracími a diagnostickými prístrojmi

- riešenie problémov súvisiacich s inštaláciou, testovaním či opravou výrobkov

- vypracovávanie technických správ z kontrol, testov a analýz

- príprava inštalačných návodov

- príprava servisných bulletinov

- bude obsluhovať moderné technológie v oblasti LED osvetlenia

- bude pracovať v tíme s ostatnými inžiniermi a technikmi na rôznych projektoch

- bude mať možnosť rozvíjať svoje schopnosti a získavať nové skúsenosti v oblasti LED technológie

- bude mať zodpovednosť za výsledky svojej práce a ich kvalitu

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príchod do práce o 8:00

- Stretnutie s tímom na začiatku dňa, diskusia o projektoch a úlohách

- Práca na konkrétnych úlohách a projektoch počas dňa

- Stretnutie s tímom na konci dňa, diskusia o pokroku a pláne na ďalší deň

- Odchod z práce o 16:30

Pracovná doba typická pre pozíciu: Pondelok až piatok, 8:00 - 16:30.

Práca v mladom, dynamickom kolektíve, možnosť nabrať veľa pracovných skúseností s najnovšími technológiami v oblasti video a LED techniky. Dobrá klíma na pracovisku, nízka fluktuácia členov tímu. Ponúkame možnosť občasného home office.

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v oblasti elektrotech. výroby výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť používania CAD software
- skúsenosť s technickou výkresovou dokumentáciou
- technické, analytické a logické myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- proaktívny prístup k práci, ochota podieľať sa na zlepšovaní výrobného procesu
- organizačné schopnosti

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4760646  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac