Junior Manufacturing Engineer

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacMzda bude stanovená v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného absolventa/vyštudovaného elektrotechnického inžiniera na pozíciu Junior Manufacturing Engineer.

Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

- zavádzanie nových zariadení a technológií do prevádzky v rámci výrobného procesu, industrializácia a optimalizácia procesov

- príprava pracovných postupov

- navrhovanie zlepšení montážnych prípravkov/zariadení, koordinácia ich výroby s internými a externými dodávateľmi

- spracovanie technickej dokumentácie

- riešenie problémov súvisiacich s výrobou, testovaním či opravou výrobkov

- kontrola, testovanie a analýza výrobkov a častí výrobkov

- vypracúvanie technických správ z kontrol, testov a analýz

Budeš pracovať v tíme plnom mladých a šikovných ľudí na projektoch z oblasti najmodernejšej LED technológie.

Denne budeš pracovať na zlepšení výrobných procesov.

Typický pracovný deň na pozícii Junior Manufacturing Engineer zahŕňa prácu na projektoch, prípravu pracovných postupov, navrhovanie zlepšení a riešenie problémov výroby.

Pracovná doba je typicky 8 hodín denne s možnosťou flexibilného prispôsobenia sa potrebám projektov.

- Pracovať budeš v mladom, dynamickom kolektíve, kde sa neustále rozvíjate a inovujete.

- Získaj skúsenosti s najnovšími video a LED technológiami v tejto oblasti.

- U nás panuje skvelá klíma na pracovisku a nízka fluktuácia členov tímu, takže sa budeš cítiť ako doma.

- Využi možnosť občasného home office a prispôsob si svoj pracovný čas potrebám tvojho života.

- Ak ovládaš angličtinu, môžeš ju využiť v praxi a zdokonaliť sa v nej ešte viac.

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v oblasti elektrotech. výroby výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme Junior Manufacturing Engineer

- Základné znalosti CAD software

- Skúsenosť s technickou dokumentáciou

- Technické, analytické a logické myslenie

- Organizačné schopnosti

- Samostatnosť a zodpovednosť

- Proaktívny prístup k práci

- Chceš sa podieľať na zlepšovaní výroby?

- Máš vzdelanie v oblasti techniky?

- Máš silné hard skills aj soft skills?

- Pracuj s nami!

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Dominika Karpinská
E-mail: poslať životopis
ID: 4618918  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac