Účtovník s nemeckým jazykom

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda zodpovedá plnému pracovnému úväzku. Pri skrátenom úväzku sa bude alikvótne znižovať v zmysle platnej legislatívy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho účtovného tímu hľadáme posilu na skrátený úväzok, ktorá/ktorý sa bude venovať najmä účtovaniu faktúr a bankových výpisov, produkovaných našou sesterskou spoločnosťou nachádzajúcou sa v Nemecku.

Popis pracovných činností:

• Účtovanie vydaných faktúr
• Účtovanie prijatých faktúr skladových a neskladových
• Účtovanie skladov a dokladová inventúra
• Účtovanie bankových výpisov a pokladnice
• Účtovanie služobných ciest
• Účtovanie majetku
• Ostatné činnosti podľa pokynov hlavnej účtovníčky

Práca v mladom a príjemnom kolektíve, možnosť kariérneho rastu, teambuilding, flexibilná pracovná doba.

Dovoľujeme si informovať všetkých uchádzačov, že pre veľký záujem budeme na pracovný pohovor pozývať len kandidátov, ktorí plne vyhovujú našim inzerovaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počet rokov praxe

3

Znalosť účtovného programu DATEV výhoda.
Znalosť nemeckého jazyka je nutnosť, nakoľko pracovná pozícia bude spracovávať účtovné doklady z našej sesterskej spoločnosti v Nemecku.
Znalosť účtovných predpisov a účtovných postupov v Nemecku veľkou výhodou.
Skúsenosti na podobnej pozícií zo zahraničia sú veľkou výhodou.

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy, Blízkeho východu a krajín SNŠ. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v Európe otvorením nového výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyard.com, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke www.leyard.com/en/case-studies/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leyard Europe s.r.o.
519
082 53 Záborské
www.leyard.com

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Dominika Karpinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3867050  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac