Účtovník

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacUvedená mzda je základná hranica, finálna výška mesačnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho účtovného tímu hľadáme posilu, ktorá/ktorý sa bude venovať kompletnému spracovaniu účtovníctva.

Popis pracovných činností:

• Účtovanie vydaných faktúr
• Účtovanie prijatých faktúr skladových a neskladových
• Príprava podkladov pre daňové priznanie na DPH a daň z príjmu
• Účtovanie skladov a dokladová inventúra
• Účtovanie bankových výpisov a pokladnice
• Účtovanie služobných ciest

Práca v mladom a príjemnom kolektíve, možnosť kariérneho rastu, teambuilding, flexibilná pracovná doba a možnosť home office.

Dovoľujeme si informovať všetkých uchádzačov, že pre veľký záujem budeme na pracovný pohovor pozývať len kandidátov, ktorí plne vyhovujú našim inzerovaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Helios Orange - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Znalosť účtovného programu HELIOS Orange výhoda.
Znalosť účtovných predpisov a účtovných postupov nutnosť.
Skúsenosti na podobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti sú veľkou výhodou.

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3867050  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac