Konštruktér elektr. zariadení/ Projektant

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minim. mzda od 1 200 eur/ brutto , reálna výška mzdy bude stanovená individuálne, v závislosti od pracovných skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie projektovej dokumentácie pre inštalovanie veľkoplošných obrazoviek,
- overovanie funkčnosti navrhovaných riešení,
- zodpovednosť za výkresovú dokumentáciu,
- zodpovednosť za zmenové konanie,
- sledovanie a implementácie nových trendov pri vývoji nových produktov,
- implementácie platných noriem a štandardov do návrhu výrobku,
- zabezpečenie bezpečnosti produktu a iné.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem, kontaktovať budeme telefonicky len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické a analytické myslenie a samostatnosť,
- čítanie a tvorba technickej dokumentácie (elektrotechnických schém) v AutoCADe,
- flexibilita, dobré komunikačné schopnosti, precíznosť,
- znalosť používania meracích prístrojov,
- znalosť funkcie základných elektronických súčiastok a obvodov,
- znalosť materiálov na výrobu PCB, izolačných materiálov
- znalosť používania CAD software pre tvorbu dokumentácie,
- ovládanie elektrotechnických noriem a štandardov.

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy, Blízkeho východu a krajín SNŠ. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v Európe otvorením nového výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyard.com, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke www.leyard.com/en/case-studies/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leyard Europe s.r.o.
Záborské 519
082 53 Záborské
www.leyard.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3611025   Dátum zverejnenia: 21.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minim. mzda od 1 200 eur/ brutto , reálna výška mzdy bude stanovená individuálne, v závislosti od pracovných skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta