Mechanický konštruktér

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
Minim. mzda od 1 000 eur/ brutto , reálna výška mzdy bude stanovená individuálne, v závislosti od pracovných skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj a výskum nových dielov, podzostáv a zostáv pre nové výrobky,
- spracovanie projektovej dokumentácie pre výrobu prototypov a finálnych výrobkov,
- overovanie funkčnosti navrhovaných riešení,
- zodpovednosť za výkresovú dokumentáciu,
- zodpovednosť za zmenové konanie,
- sledovanie a implementácie nových trendov pri vývoji nových produktov,
- implementácie platných noriem a štandardov do návrhu výrobku,
- zabezpečenie bezpečnosti produktu a iné.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie technického zamerania,
- technické myslenie a samostatnosť,
- znalosť čítania technickej dokumentácie,
- analytické a kreatívne myslenie, flexibilita, dobré komunikačné schopnosti,
- znalosť používania meracích prístrojov pre meranie strojníckych súčiastok a fyzikálnych veličín,
- znalosť strojníckych noriem a štandardov.

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3610981  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minim. mzda od 1 000 eur/ brutto , reálna výška mzdy bude stanovená individuálne, v závislosti od pracovných skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta