Nákupca

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Záborské, Prešov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a implementácia nákupných stratégií,
- vyhľádavanie nových potencionálnych dodávateľov a ich vyhodnotenie,
- príprava cenotvorieb, rámcových objednávok,
- nákup priamych a nepriamych materiálov,
- neustála komunikácia s dodávateľmi, sledovanie trhu a riešenie reklamácií, vyjednávanie logistických podmienok s dodávateľmi,
- príprava analýz a kalkulácií, realizácia opatrení na zredukovanie nákladov,
- vytváranie a vedenie projektov na znižovanie doby dodania, sledovanie termínov dodania a kvality dodávok,
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci EMEA a iné.

- stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti,
- zaujímavá práca v dynamickom kolektíve,
- príjemné a tvorivé pracovné prostredie,
- možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu PODMIENKOU,
- aktívny prístup pri riešení pracovných úloh,
- flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť,
- skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov PODMIENKOU,
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- odolnosť voči stresu.

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy, Blízkeho východu a krajín SNŠ. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v Európe otvorením nového výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyard.com, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke www.leyard.com/en/case-studies/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leyard Europe s.r.o.
Záborské 519
082 53 Záborské
www.leyard.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3310074   Dátum zverejnenia: 14.2.2018