Technik Inštalačného tímu - vhodné aj pre absolventov

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Záborské, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je určená uchádzačom s dobrými elektrotechnickými znalosťami, s dobrou znalosťou anglického jazyka na komunikačnej úrovni a so záujmom cestovať v rámci EÚ aj mimo EÚ na krátkodobé pracovné cesty.

Hlavnou náplňou pracovnej pozície je nasledovné:

- inštalácia produktov spoločnosti u zákazníka alebo na prezentáciách a výstavách
- vykonávanie zásahov pri riešení porúch produktov u zákazníka, vrátane analýzy príčin a opravy
- vykonávanie preventívnych servisných zásahov u zákazníka, vrátane kontroly, testovania a preventívnej údržby
- technická podpora u zákazníka alebo na diaľku v súvislosti s inštaláciou a používaním produktov, vrátane komunikácie v anglickom jazyku

S pracovnou pozíciou sú v prevažnej časti spojené časté pracovné cesty do krajín v rámci EÚ ako aj mimo EÚ.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.3.2018 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické alebo príbuzné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá úroveň technických znalostí a skúseností v oblasti elektrotechniky
- dobré praktické technické zručnosti
- prehľad v oblasti audio/video techniky
- porozumenie technickej dokumentácie
- ústretovosť pri riešení požiadaviek a problémov zákazníka
- pracovné nasadenie počas inštalácií a servisných výjazdov
- pripravenosť cestovať v rámci EÚ ako aj mimo EÚ
- dobrá znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni v pracovných veciach je nevyhnutnou podmienkou

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy, Blízkeho východu a krajín SNŠ. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v Európe otvorením nového výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyard.com, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke www.leyard.com/en/case-studies/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leyard Europe s.r.o.
Záborské 519
082 53 Záborské
www.leyard.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3308279   Dátum zverejnenia: 12.2.2018