Opravár LED modulov

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské, Prešov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava LED modulov,
- analýza a oprava chýb, vedenie evidencie o vykonaných opravách,
- analýza príčin porúch výrobkov,
- kontrola, testovanie a analýza výrobkov a ich častí meracími a diagnostickými prístrojmi,
- jednoduché manuálne práce v elektrotechnickej výrobe,
- pomoc pri monitorovaní množstva a druhu opráv výrobkov a navrhovanie opatrení na ich zníženie,
- administratívne práce a iné.

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom podľa §21 vyhl. č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov výhodou,
- manuálna zručnosť (pajkovanie, cínovanie),
- znalosť používania základných meracích prístrojov,
- dôslednosť, precíznosť, samostatnosť .

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy, Blízkeho východu a krajín SNŠ. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v Európe otvorením nového výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyard.com, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke www.leyard.com/en/case-studies/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leyard Europe s.r.o.
Jána Pavla II. 1
080 01 Prešov
www.leyard.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Nagyová
Tel.: 0918188317
E-mail: poslať životopis
ID: 3241228   Dátum zverejnenia: 13.11.2017