1 000 - 1 300 EUR

Marketing & PR Špecialista

LEXXUS, a.s.

Miesto práce
Miletičova 5, Miletičova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zabezpečenie všetkých marketingových činností spoločnosti a partnerských spoločností
- práca s realitným CRM – úprava a oprava inzercie
- aktualizácia a export inzercie na realitných portáloch
- príprava obsahu a správa kampaní na sociálnych sieťach
- prezentácia výstupov z kampaní a návrhy na zmenu
- príprava newslettrov, správa e-mailu marketingu
- správa webov, objednávanie domén a hostingov
- návrh na vizuál webových stránok, adaptácia prípadných zmien na súčasných weboch
- príprava PR článkov a tlačových správ
- organizácia firemných eventov
- tvorba prezentácií a marketingových podkladov
- školenia pre interných tím zamerané na prezentáciu nehnuteľností a služby
- komunikácia s externými dodávateľmi marketingových nástrojov, príprava cenových ponúk a vystavovanie objednávok
- pravidelná účasť na poradách a príprava výstupov
- zastrešenie marketingových aktivít pre exkluzívne developerské projekty
- podpora brandu jednotlivých spoločností a príprava návrhov na zlepšenie
- sledovanie konkurencie a návrhy na zlepšenie
- vedenie evidencie k marketingovým kontám a ich aktualizácia
- interný marketing
- ad hoc úlohy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda závisí od skúseností uchádzača - dohodou od 1000€

- firemný laptop a mobil
- miera flexibility
- dynamický kolektív
- práca pre spoločnosť s dlhoročným stabilným postavením na trhu
- možnosť kariérneho rastu

- záujemcovia môžu poslať svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na adresu [email protected]
- na základe vyhodnotenie zaslaných materiálov sa uskutočnia osobné pohovory
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, seriózne a príjemné vystupovanie, zodpovednosť za zverené úlohy
- flexibilita, samostatnosť, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti
- dodržiavanie termínov zadaných úloh a priebežný reporting ich plnenia
- proaktívny prístup k práci
- bezchybná gramatika
- koncepčné spravovanie zadaných úloh
- kreativita, vizuálne cítenie
- dobrá znalosť MS Office
- skúsenosti s marketingom a marketingovými nástrojmi
- cit pre fotografiu výhodou
- znalosť FB Business manager a Mailchimp výhodou
- skúsenosti s tvorením online obsahu

LEXXUS patrí medzi najvýznamnejšie bratislavské realitné spoločnosti špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a poradenstvo. Našou filozofiou je zastupovať záujmy klientov a zabezpečiť im prvotriedny klientský servis a starostlivosť na najvyššej úrovni. Vďaka našim službám našlo svoj domov už viac ako 4.200 spokojných klientov. Dbáme na najvyšší štandard poskytovaných služieb a bezpečnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Miletičova 5
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: INFO
Tel.: +421911988000
E-mail: poslať životopis
ID: 3738339   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda závisí od skúseností uchádzača - dohodou od 1000€