Realitný maklér/ka - Real Estate Agent

LEXXUS, a.s.

Miesto práce
Miletičova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO OČAKÁVAME MY OD TEBA:
• prípravu a prezentáciu ponúk pre potenciálnych klientov
• zabezpečovanie obhliadok a profesionálnu prezentáciu nehnuteľností
• prípravu zmluvnej dokumentácie v súčinnosti s právnym oddelením

ČO ZÍSKAŠ TÝM, ŽE SA K NÁM PRIDÁŠ:
• naše know-how v oblasti realít (detailná znalosť realitného trhu)
• spoluprácu s významnými obchodnými partnermi
• spoznáš výnimočných ľudí, budeš sa stretávať s tými najlepšími
• pracovné prostredie v nových priestoroch so špičkovou technikou
• Tvoj príjem bude bez hraníc, neexistujú žiadne limity
• stále pracovné miesto
• interný kuriér pre vybavenie katastra, bánk a podobne
• interný špecialista pre analýzu trhu a cenotvorbu
• interný právny poradca
• interný konzultant pre vybavenie najlepšieho hypotekárneho financovania a poistenia
• auto na firemné účely
• mobilný telefón a PC
• teambuildingy, na ktorých spoznáš všetkých svojich kolegov

Čo Ti ponúkame?

• predovšetkým SILNÉ ZÁZEMIE realitného makléra priamo v centre diania
• budeš pracovať pre silnú značku na trhu s bratislavskými realitami, kde máme viac ako 13 ročné skúsenosti
• zaškolíme Ťa a neustále sa budeme starať o zvyšovanie Tvojej kvalifikácie odbornými školeniami

Budeme podporovať Tvoju prácu marketingovými nástrojmi a to predovšetkým:

• pravidelnou distribúciou LEXXUS newsletterov, ktorý je zasielaný na denne aktualizovanú databázu klientov
• propagáciou inzerátov prostredníctvom celoročnej inzercie na najpoužívanejších realitných portáloch na Slovensku
• využívaním direct marketingových a ďalších atraktívnych marketingových nástrojov na spropagovanie realitných inzerátov, ktoré Ti poskytneme bez poplatkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

TY BY SI MAL:
• byť profesionálny, zodpovedný a mať cieľavedomý prístup k práci
• mať znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta
• mať prehľad o aktuálnom stave realitného trhu, základné povedomie o spoločenskom a hospodárskom dianí
• mať tímového ducha, zmysel pre spoluprácu, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativitu, samostatnosť
• ovládať anglický jazyk na úrovni potrebnej pre zabezpečenie pracovnej činnosti
• mať minimálne stredoškolské vzdelanie
• mat počítačové znalosti na používateľskej úrovni
• vedieť poradiť, porozumieť a splniť tak sen o bývaní klientom

Máš na to pracovať pre LEXXUS?

LEXXUS patrí medzi najvýznamnejšie bratislavské realitné spoločnosti špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a poradenstvo. Našou filozofiou je zastupovať záujmy klientov a zabezpečiť im prvotriedny klientský servis a starostlivosť na najvyššej úrovni. Vďaka našim službám našlo svoj domov už viac ako 4.200 spokojných klientov. Dbáme na najvyšší štandard poskytovaných služieb a bezpečnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Miletičova 5
82108 Bratislava
ID: 3296313   Dátum zverejnenia: 13.3.2018