Leasingový špecialista / Administratívny pracovník

LEXUM, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2019
400 eur základná zložka + odmena z každej zmluvy (bez obmedzenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho leasingového poradcu do našej novej kancelárie v Košiciach. Ponúkame vysokú mieru sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie a množstvo ďalších benefitov. Predošlá prax nie je podmienkou, všetko potrebné pre prácu je predmetom zaúčania.

Očakávame najmä prístup k práci s nadšením učiť sa nové veci a zároveň vlastným entuziazmom prispievať k budovaniu firmy. Pod značkou Carsten, so sídlom v Bratislave, predávame vozidlá klientom z celého Slovenska. S cieľom priniesť na trh ďalšiu kvalitnú službu sme vytvorili Autoliu (www.autolia.sk). Jej sídlo umiestňujeme práve do Košíc a týmto ponúkame zároveň viac ako len klasikcé zamestnanie - ponúkame možnosť sa aktívne podieľať na rozvoji spoločnosti a vytvárať si ďalší postup.

Náplň práce: telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, vypracovávanie leasingových návrhov, spracovávanie administratívnej agendy, starostlivosť o klientov, participácia na marketingových aktivitách

Sebarealizácia, participácia na rozvoji spoločnosti
Moderné pracovné prostredie
Notebook, telefón
Možnosť služobného vozidla
Pravidelné vzdelávanie
Možnosť zabezpečenia účtovníctva a agendy živnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite prosím e-mailom štruktúrovaný životopis so stručným popisom, prečo by sme mali na pozíciu vybrať práve Vás. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Termín ukončenia výberového konania je informačný. Termíny pohovorov budú oznamované individuálne prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač by mal byť v prvom rade komunikatívny s príjemným vystupovaním, zodpovedný a flexibilný. Nutná znalosť práce s počítačom, chuť rozvíjať svoje zručnosti a vedomosti.

Obchodná spoločnosť LEXUM, s.r.o. sa špecializuje na sprostredkovanie a predaj zánovných vozidiel www.carsten.sk a na poskytovanie leasingov www.autolia.sk .

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3692509  Dátum zverejnenia: 14.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 eur základná zložka + odmena z každej zmluvy (bez obmedzenia)