Project manager (preklady a tlmočenie)

LEXIKA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacNástupná mzda od 1100 €/mesačne brutto + mesačné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa PRÁCA S ĽUĎMI a TIME MANAGEMENT máš tiež v malíčku?

Ponúkame Ti perfektnú príležitosť rozbehnúť kariéru v mladom priateľskom kolektíve!

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň v Lexike?
→ Spracuješ požiadavky zákazníkov – e-mailové, telefonické i osobné.
→ Pripravíš im cenovú ponuku.
→ Zanalyzuješ a pripravíš texty na preklad pomocou špecializovaných softvérov.
→ Skontaktuješ sa s prekladateľmi a objednáš u nich preklad.
→ Počas trvania projektu zodpovieš otázky zákazníkov i prekladateľov.
→ Formálne preklad skontroluješ a odovzdáš zákazníkovi.
→ Okrem toho Ťa čaká práca v našom informačnom systéme.
→ Na starosti budeš mať aj ďalšie administratívne práce.

Aby Ti šla práca od ruky, zíde sa Ti:
→ Schopnosť odkomunikovať informáciu stručne, vecne a zrozumiteľne, no zároveň priateľsky.
→ Perfektná znalosť, ale aj láska k slovenčine.
→ Cit pre detail, vďaka ktorému odhalíš aj nenápadné nedostatky.
→ Time management a chladná hlava, denne totiž pracuješ na viacerých projektoch s rôznymi deadlinami. Nestratíš prehľad a nepodľahneš stresu.
→ Vzťah k počítačovým technológiám a motivácia pátrať, čo ako funguje.
→ Proaktivita, ak niečo môže fungovať lepšie alebo kolegyňa potrebuje pomôcť „ideš, riešiš“.

Vieme, nie je toho málo (vlastne hľadáme takmer jednorožca). Všetko sa naučiť nedá, musíš to mať v sebe. No určite Ti pomôžeme a ukážeme Ti, ako sa to dá stihnúť čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. :)

Skúsenosti s podobnou pozíciou sú plusom, no radi v našom tíme privítame aj motivovaných absolventov.

Pracovná doba: 8.30 – 17.00 hod.
Pracovať je možné z domu alebo v našej kancelárii.

→ Mladý pohodový kolektív.
→ Pracovisko v širšom centre (10 min peši od Trnavského mýta).
→ Stravné v hodnote 4,50 €/deň.
→ Kompletné technické vybavenie a práca v najmodernejších softvéroch.
→ Možnosť vzdelávania sa.
→ Podpora pri nástupe a dôkladné zaškolenie.
→ Motivačné ohodnotenie.
→ Teambuildingy.
→ Dobrá káva a čaj. :)

Informácie o výberovom konaní

Ak si myslíš, že sa k nám hodíš:
→ reaguj na náš inzerát (cez web profesia.sk),
→ prilož svoj životopis v SLOVENSKOM A ANGLICKOM jazyku.

Všetky poskytnuté informácie posúdime. Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lingvistické, obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako nás presvedčíš, že chceme práve Teba?

Vieš dobre komunikovať
Keďže pracujeme s jazykmi, pomáhaš nám svojou peknou hovorenou aj písanou slovenčinou na úrovni rodeného hovoriaceho reprezentovať naše služby.

English language
You are able to express yourself in good spoken and written English.

Vieš to s ľuďmi
V práci si denne osobne, e-mailom a telefonicky v kontakte s našimi zákazníkmi a partnermi, ktorým vieš jednoducho vysvetliť aj zložitejšie informácie.

S úsmevom odoláš stresu
Dokážeš si aj v zložitejších situáciách zachovať chladnú hlavu a s úsmevom komunikovať. Svoje úlohy a povinnosti aj pod časovým tlakom splníš precízne a spoľahlivo.

Šikovne ovládaš prácu s počítačom
Nehľadáme programátora, ale predpokladáš správne, v práci využiješ viac MS Word, Excel či Outlook ako Facebook alebo Instagram. Znamená to tiež, že neblúdiš myšou po obrazovke, ak chceš zmeniť nastavenia tlačiarne, uložiť súbory na disk, či naformátovať dokument vo Worde.

Sme prekladateľská spoločnosť s viac ako 20 ročným pôsobením na slovenskom ako aj medzinárodnom trhu so zameraním na odborné preklady a profesionálne tlmočenie a tiež:

- tím mladých ľudí s chuťou dosahovať dobré výsledky,

- jednou z najväčších prekladateľských spoločností v SR,

- kolektív s priateľskou atmosférou.

Aké sú naše hodnoty?

Pozeráme sa na svet očami našich zákazníkov, aby s našimi prekladmi a tlmočením získali čo najvyššiu hodnotu.

Pracovitosť a tímová práca nie sú pre nás len prázdnymi slovami do firemnej prezentácie. Navzájom si pomáhame, vieme spolu zamakať, ale aj dobre si oddýchnuť.

Integrita a dlhodobá udržateľnosť vzťahov so všetkými našimi partnermi sú pre nás dôležitejšie ako rýchly zisk, ľahké riešenia alebo vopred istá výhra v tendri.

Sme aktívnym členom Asociácie prekladateľských spoločností SR a medzinárodnej organizácie Globalization and Localization Association. Náš systém riadenia kvality je certifikovaný v zmysle normy ISO 9001 a texty prekladáme v zmysle ISO 17100.

Pracovné prostredie

Náš office sa nachádza v širšom centre mesta s výbornou dostupnosťou individuálnou aj hromadnou dopravou. V krátkom čase máme v pláne sa presunúť do coworkingového centra. Máme moderne vybavené pracoviská so všetkým potrebným technickým zázemím.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4415924  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac