Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Leviathan group, s.r.o.

Brigádnik/čka

Leviathan group, s.r.o.

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň, práce sa líši od pozície:

Obsluha - Náplňou práce je obsluha zákazníkov, výdaj jedál, práca s kasou, príprava čerstvých dezertov a piest, udržiavanie čistoty na prevádzke, pomocné práce v kuchyni. Finančné ohodnotenie cca 350€ - 500€ podľa počtu odpracovaných smien (4,5€ hodinová mzda cez týždeň + 0,5€ ošatné) po zaučení možnosť zvýšenia hodinovej mzdy.

Strava na našej prevádzke počas pracovnej doby zdarma, pitný režim (kofola, malina, káva zdarma).

Na prevádzku Spaghetti Leviathan hľadáme brigádnikov na pozíciu obsluha a kuchár.
Stabilná práca v mladom kolektíve, možnosť plánovať si smeny, práca na celú letnú sezónu.
Všetky víkendové príplatky za sobotu(50%) a nedeľu(100%) riadne na výplatnej páske.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obsluha alebo kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Časová flexibilita, komunikatívnosť so zákazníkmi, chuť učiť sa nové veci, dôslednosť, dochvíľnosť, zodpovednosť.

Spaghetti Leviathan je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu 13 rokov. Spokojnosť personálu je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť zákazníka. www.leviathan.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809053  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac