Vodič nákladného vozidla do 12 ton, sk. C

Levertex s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac1550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru na nákladnom vozidle sk. C (12t) na TPP.

Jedná sa o prepravu náhradných autodielov na trase Senec - Viedeň a následne rozvoz po autizovaných servisoch v Bratislave.
Auto je možné parkovať v Senci, podľa dohody aj pred vlastným domom.
Ponúkame stálu pracovnú dobu (max. 9 hodín) a každý deň rovnaká trasa aj rovnaké vykládky. Začína sa o 15:30 hodine a končí sa zvyčajne o 1 hodine rannej.
Možnosť nástupu aj ihneď.

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácii volajte prosím 0905 308 162

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dopravná firma zaoberajúca sa vnútroštátnou dopravou. Zabezpečujeme dopravu tovaru vlastnými vozidlami. Disponujeme vozidlami do 3,5 tony, 7,5 tony a 12 tony. Na trhu pôsobíme už 25 rokov, v minulosti pod názvom StingTrans.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3717688  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 550 EUR/mesiac1550