Pracovník merného oddelenia (pracovník kontroly)

Levare Cable, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 370 EUR/mesiacNástupná mzda od 1370 EUR sa skladá: 1170 EUR nástupná základná mzda + 100 EUR príspevok na stravu +100 EUR príplatky za trojzmennú prevádzku. Pri prechode na nepretržitú prevádzku -nástupná mzda od 1600 EUR .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v modernej výrobnej spoločnosti, stabilné zamestnanie v príjemnom kolektíve.
Práca je v trojzmennej prevádzke (5 dní v týždni), perspektívne do budúcna prechod na nepretržitú prevádzku (naviac odmena za prácu v nepretržitej prevádzke plus 150 EUR)

Vykonávanie medzioperačnej a výstupnej kontroly káblov:

-  Príprava káblov pred meraním.

-  Meranie mechanických parametrov.

-  Meranie činného odporu, izolačného odporu a vykonávanie vysokonapäťových skúšok.

-  Kontrola nameraných údajov oproti predpísaným kontrolným postupom.

-  Zapisovanie nameraných hodnôt do PC.

-  Riešenie problémov (zameriavanie skratov, prepaľovanie).

Pre zamestnancov máme širokú ponuku benefitov:

- príplatky za zmennosť a nadčasy, aj nad rámec ZP,
- 1x ročne zvyšovanie platov,
- 1x ročne vernostný bonus – až do 100% jedného mesačného platu,
- 2x ročne darčekové poukážky spolu v hodnote 400 EUR.
- dochádzkový bonus až do výšky 640 EUR ročne,
- referenčný bonus 600 EUR za odporučenie nového kolegu,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce ,
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP,
- príspevok zamestnávateľa do DDP vo výške 3% z hrubej mzdy zamestnanca.

Vážime si svojich zamestnancov:
- finančná odmena pri pracovnom a životnom výročí,
- pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, a iné).

Informácie o výberovom konaní

Vítaní sú všetci, nielen Vy v produktívnom veku, ale aj
Vy absolventi, či Vy v preddôchodkovom veku.

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, na pohovor budú pozvaní len kandidáti, spĺňajúci kritériá spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 alebo §23
- znalosti z oblasti merania elektrických a mechanických veličín
- dobrá užívateľská znalosť práce s PC

Spoločnosť Levare Cable, založená v roku 1997 a dlhé roky známa pod názvom ZTS-KABEL, so sídlom v Dubnici nad Váhom, je lídrom na trhu s elektrickými káblami, ktoré sú určené pre napájanie ponorných systémov na čerpanie ropy.
Od svojho založenia Levare Cable, s. r. o. pokračuje vo vývoji a produkcii káblov navrhovaných pre ponorné ropné čerpacie systémy. Vzhľadom na technické parametre a miesto použitia, tieto káble pre ESP systémy patria medzi najkomplikovanejšie produkty v káblovom priemysle. Levare Cable, s. r. o. má v súčasnosti 140 zamestnancov na Slovensku priamo v Dubnici nad Váhom.
Je súčasťou skupiny Levare International s centrálou v Dubaji, Spojených arabských emirátoch. Táto skupina je lídrom na trhu vo výrobe, predaji a servise elektrických ponorných čerpadiel (ESP), permanentných magnetických motorov (PMM) a horizontálnych čerpacích systémov (HPS) používaných pri ťažbe ropy.
Výrobné a administratívne priestory spoločnosti, s rozlohou 15 000 m2, sa nachádzajú v Priemyselnom areáli v Dubnici nad Váhom
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a profesionálne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4783178  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 370 EUR/mesiac