Pracovník pomocných činností (upratovačka)

Levare Cable, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacNástupná mzda je od 900 EUR + stravné + príplatky za prácu cez víkend/sviatok/nadčasy/II. zmenu nielen podľa Zákonníka práce, naviac aj podľa kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o čistotu spoločenských a zamestnaneckých priestorov vo výrobnej spoločnosti s nepretržitou prevádzkou. Práca bude v jednozmennom pracovnom režime,
od 6,00 - 14,00 hod., príp. dohodou.

Náplňou práce bude:

Udržiavanie čistoty v pridelenom výrobnom alebo administratívnom priestore.
Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení (t.j. WC, sprchy, zamestnanecké jedálne)
Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov. Vysýpanie a odnášanie nečistôt.
Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne).
Dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov
Výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj interných smerníc, nariadení, noriem, alebo postupov definovaných pre toto pracovné miesto.

Pre našich zamestnancov máme širokú ponuku benefitov:

- príplatky za zmennosť a nadčasy, aj nad rámec ZP,
- 1x ročne zvyšovanie platov,
- 1x ročne vernostný bonus – až do 100% jedného mesačného platu,
- 2x ročne darčekové poukážky spolu v hodnote 400 EUR.
- dochádzkový bonus až do výšky 640 EUR ročne,
- referenčný bonus 600 EUR za odporučenie nového kolegu,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce ,
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP,
- príspevok zamestnávateľa do DDP vo výške 3% z hrubej mzdy zamestnanca.

Vážime si svojich zamestnancov.

- finančná odmena pri pracovnom a životnom výročí,
- pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, a iné).

Informácie o výberovom konaní

Vítaní sú všetci, nielen Vy v produktívnom veku, ale aj
Vy absolventi, či Vy v preddôchodkovom veku.

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme už len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poriadkumilovnosť a pracovitosť
Schopnosť manuálne pracovať
Zmysel pre detail a čistotu
Samostatnosť a dôslednosť
Pozitívny prístup a rešpekt k ľudom, tímový duch

Spoločnosť Levare Cable, založená v roku 1997 a dlhé roky známa pod názvom ZTS-KABEL, so sídlom v Dubnici nad Váhom, je lídrom na trhu s elektrickými káblami, ktoré sú určené pre napájanie ponorných systémov na čerpanie ropy.
Od svojho založenia Levare Cable, s. r. o. pokračuje vo vývoji a produkcii káblov navrhovaných pre ponorné ropné čerpacie systémy. Vzhľadom na technické parametre a miesto použitia, tieto káble pre ESP systémy patria medzi najkomplikovanejšie produkty v káblovom priemysle. Levare Cable, s. r. o. má v súčasnosti 140 zamestnancov na Slovensku priamo v Dubnici nad Váhom.
Je súčasťou skupiny Levare International s centrálou v Dubaji, Spojených arabských emirátoch. Táto skupina je lídrom na trhu vo výrobe, predaji a servise elektrických ponorných čerpadiel (ESP), permanentných magnetických motorov (PMM) a horizontálnych čerpacích systémov (HPS) používaných pri ťažbe ropy.
Výrobné a administratívne priestory spoločnosti, s rozlohou 15 000 m2, sa nachádzajú v Priemyselnom areáli v Dubnici nad Váhom
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a profesionálne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4782103  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac