Upratovačka

Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Miesto práce
Ivanská cesta 93, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
646 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie starostlivosti o hygienu a upratovanie priestorov podniku
- upratovanie spoločných priestorov
- upratovanie kancelárií a hygienických zariadení

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00, v pondelok až v piatok

- prémie do výšky 30% v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy,
- týždeň dovolenky nad rámec zákona,
- príspevok zamestnávateľa do DDS,
- možnosť využívania podnikových rekreačných zariadení,
- ďalšie benefity podľa Kolektívnej zmluvy.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný profesijný životopis.

V žiadosti uveďte PRESNÝ NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate, Váš telefonický kontakt a e-mailovú adresu.

Na základe posúdenia predložených materiálov si vyhradzujeme právo vykonať užší výber a kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

- skúsenosti na pozícií upratovačka výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- trestná bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- samostatnosť
- ochota pracovať

Komplexné zabezpečovanie a poskytovanie letových prevádzkových služieb, leteckej telekomunikačnej služby, leteckej informačnej služby, služby pátrania a záchrany a ďalších činností, ktoré súvisia s plnením základného účelu a predmetu činnosti v záujme bezpečného, efektívneho a usporiadaného toku letovej prevádzky v stanovenom vzdušnom priestore a na určených letiskách v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4395503  Dátum zverejnenia: 17.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac