Samostatný operátor systémov AIM I (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Miesto práce
Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
základná mzda počas zácviku (do 3 mesiacov) - 766 EUR, po zácviku 1002 - 1420 EUR (v závislosti od praxe) + variabilná zložka mzdy do 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie určených odborných činností súvisiacich s činnosťou odboru,
- v rámci svojej odbornosti zabezpečovanie príjmu, overovania a kontroly, leteckých údajov/informácií určených na publikovanie, ich spracovávanie a odovzdávanie na ďalšie spracovanie,
- sledovanie dodržiavania stanovených termínov pri publikovaní leteckých informácií,
- kontrola výstupnej kvality spracovaných leteckých informácií spolupráca na návrhu pracovných postupov, smerníc a prevádzkových nariadení v rozsahu pôsobnosti pracoviska
- vedenie príslušnej prevádzkovej dokumentácie,
- výkon prevádzkových činností s cieľom plnenia požiadaviek na zaistenie bezpečnosti letovej prevádzky.

podľa kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Váš štruktúrovaný profesijný životopis do 28. 9. 2019 na adresu:
LPS SR, š. p.
Ivanská cesta 93
823 07 Bratislava
resp. na e-mailovú adresu: [email protected]

V žiadosti uveďte PRESNÝ NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate, Váš telefonický kontakt a e-mailovú adresu.
Vaše osobné údaje spracovávame za účelom zabezpečenia výberu nových zamestnancov na základe vykonania nevyhnutných opatrení smerujúcich k uzatvoreniu pracovno-právneho vzťahu v súlade s ustanoveniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679
o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Podrobnejšie a aktuálne informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete získať na webovej stránke podniku www.lps.sk

Na základe posúdenia predložených materiálov si vyhradzujeme právo vykonať užší výber a kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci (nepretržitá prevádzka, 12 h zmeny)
- dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
- proaktívny prístup,
- stresová tolerancia,
- samostatnosť a zodpovednosť.

Komplexné zabezpečovanie a poskytovanie letových prevádzkových služieb, leteckej telekomunikačnej služby, leteckej informačnej služby, služby pátrania a záchrany a ďalších činností, ktoré súvisia s plnením základného účelu a predmetu činnosti v záujme bezpečného, efektívneho a usporiadaného toku letovej prevádzky v stanovenom vzdušnom priestore a na určených letiskách v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3749151  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda počas zácviku (do 3 mesiacov) - 766 EUR, po zácviku 1002 - 1420 EUR (v závislosti od praxe) + variabilná zložka mzdy do 30%