1 000 - 1 500 EUR

Servisní technik

Letmo SK, s.r.o.

Místo práce
Banskobystrický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude provádět předprodejní servis na pomůckách pro vozíčkáře (dodaných z výrobních závodů do Banské Bystrice), kontrolovat jejich konfiguraci a poskytovat servis klientům v regionech středního a východního Slovenska.
K úspěchu na této pozici bude nezbytné zvládat řízení dodávkového vozu (typ Fiat Talento apod.), technicky znát jednotlivé typů produktů, ovládat počítač, znát iOS a mít angličtinu na komunikativní úrovni (občas jezdíme do zahraničí na školení nebo veletrh).
Z předešlých zkušeností víme, že rozhodně pomáhá znalost stavby/servisu jízdního kola a obecná manuální zručnost.
Vše nutné Vás naučíme. Potřebujeme jen selský rozum a nesnášíme fňukání.
Náš přístup v rámci týmu vychází z Baťovských principů práce. Není těžké si je na YouTube najít a pochopit přístup dříve, než se potkáme.

Práce je určena pro ty, kteří chápou odpovědnost a radost z příležitosti měnit našim klientům život a zanechat po sobě stopu.

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

1000

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vším potřebným Vás vybavíme a máte možnost "to" po používat i pro soukromé účely (mobil, auto).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktivní řízení vozidla min. 5 roků/najeto alespoň 150.000 km.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost LETMO funguje na slovenském trhu od roku 2004. Jsme lídrem v oboru pomůcek pro vozíčkáře a účastníme se i mnoha návazných projektů (www.Vozickar.info/Salón Vozickar.info apod.).
Produktově se věnujeme mechanickým a elektrickým vozíkům, sedacím systémům, zvedákům a řešením bariér.
Naše fungování se opírá o Baťovské hodnoty a ceníme si lidí, kteří chtějí udělat svět lepším a zanechat po sobě dobře odvedenou práci.
Pokud milujete přesnou evidenci přesčasů a pocit držet v ruce stravenku, rozhodně pro Vás nejsme ideálním místem pro práci.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení za skvěle odvedenou práci.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Mládežnícka 8
974 01 Banská Bystrica
www.Letmo.sk

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslav Zeman
E-mail: poslat životopis
ID: 3675888   Dátum zverejnenia: 23.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000