Predavačka na TPP - Veľký Kýr

Letmann, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Kýr
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Predajňa sa náchádza v obci Veľký Kýr na Námestí Sv.Jána .

​Jedná sa o predajňu Letmann Market/trafika so sortimentom predaja - tlač, cigarety, tabakové výrobky, tabak, cukrovinky, doplnkový tovar, obsluha terminálu Tipos, stávková kancelária Nikinka.

​Pracovná doba: krátky / utorok, štvrtok, piatok/, dlhý týždeň/ pondelok, streda, sobota, nedeľa/
​Otváracia doba predajne: pondelok - sobota od 06.00 hod do 20.00 hod, nedeľa od 13.00 hod do 20.00 hod.

​Mzda v čistom sa pohybuje od 750 do 800 EUR v závislosti od počtu odpracovaných hodín, plus stravné na každý odpracovaný deň. Stravné je vyplácané na stravnú kartu.

​Práca na TPP v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu viac ako 20 rokov, zaškolenie personálu, mzda vždy načas, lojálne jednanie.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore nie je podmienkou

komunikatívnosť, lojálnosť, ochota a chuť pracovať, práca s PC

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním maloobchodných prevádzok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Letko
E-mail: poslať životopis
ID: 4828457  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac