Predavačka na TPP - Galanta

Letmann, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
01.05.2024
850 EUR/mesiacMzda za mesiac v čistom je cca 700-750 EUR . Možnosť vyššieho zárobku pri práci naviac - zastupovanie dovoleniek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná práca na trvalý pracovný pomer v predajni Letmann Market nachádzajúcej sa na vlakovej stanici v Galante. Náplň práce : obsluha zákazníka a predaj tovaru : cigarety, tabak, tlač, alko, nealko nápoje, doplnkový tovar, obsluha terminálu Tipos.

Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, mzda vždy načas, zaškolenie personálu, dlhodobá pracovná perspektíva, výhodná pracovná doba : 2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni voľno. Predajňa je otvorená od 05.00 do 20.00 hod.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

zodpovednosť, komunikatívnosť, vek minimálne 30 rokov, práca s RP.

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním maloobchodných prevádzok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Letko
E-mail: poslať životopis
ID: 4297896  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac