Predavačka - Galanta

Letmann, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
27.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajňa sa náchádza na vlakovej stanici Galante, jedná sa o predajňu - trafika so sortimentom predaja - tlač, cigarety, tabakové výrobky, tabak, cukrovinky, doplnkový tovar, obsluha terminálu Tipos.

Pracovná doba : dvojsmenná prevádzka

Pondelok - piatok ráno od 05.00 hod do 13.30 hod, poobede od 13.00 hod do 19.30 hod, každá druhá sobota od 05.00 hod. do 13.30 hod.

Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ pôsobiaci na trhu 25 rokov, mzda vždy načas, zaškolenie personálu, dlhodobá pracovná perspektíva, stravné lístky

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície. Nutný osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

prax v obchode je vítaná, nie je však podmienkou
5

spoľahlivosť, komunikatívnosť, schopnosť predávať

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním maloobchodných prevádzok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

MDŽ 24
94201 Šurany

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Letko
Tel.: +421915899339
E-mail: poslať životopis
ID: 3941997  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac