Samostatný odborný referent

Letisko Poprad - Tatry, a.s.

Letisko Poprad-Tatry, Poprad-Tatry Airport, Na letisko, Poprad
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
980 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva a zodpovedá za:
­- prípravu a koordináciu zadávania zákaziek v zmysle zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a internými smernicami,
­ - prípravu, koordináciu a kompletizáciu súťažných podkladov,
­- realizáciu zákaziek s nízkou hodnotu,
­- kontrolu predkladaných ponúk pre verejné obstarávanie,
­- správu profilu verejného obstarávateľa,
­- plnenie povinností verejného obstarávateľa voči Úradu pre verejné obstarávanie,
­- zverejňovanie zákaziek prostredníctvom elektronického kontraktačného systému,
­- zverejňovanie informácií o verejnom obstarávaní na webovej stránke letiska v súlade s platným znením zákona,
­- koordináciu projektov a komunikáciu s ostatnými oddeleniami,
­- ďalšie činnosti a práce v súvislosti s povinnosťami verejného obstarávateľa v zmysle zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a internými smernicami,
­- zverejňovanie všetkých zmlúv v Centrálnom registri zmlúv SR v termíne stanovenom platnou legislatívou,
­- zverejňovanie všetkých dokumentov v súlade so zákonom č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám,
­- včasné zaslanie odpovedí na žiadosti v zmysle zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám,
­- úkony a postupy v zmysle Nariadenie GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

v zmysle platnej Podnikovej kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu zasielajte Vaše žiadosti so životopisom a spracovaním osobných údajov písomne na adresu spoločnosti alebo v elektronickej forme na [email protected] do 15.01.2021
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

verejné obstarávanie

­- spoľahlivý, bezúhonný, zodpovedný, tímovo orientovaný, flexibilný
­- znalosť legislatívy týkajúcej sa verejného obstarávania, najmä zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní

Viac info na www.airport-poprad.sk a sociálnych sieťach

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4018035  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac