Elektrikár

Letisko Poprad - Tatry, a.s.

Miesto práce
Letisko Poprad-Tatry, Airport, Na letisko, Poprad
Termín nástupu
01.04.2019
735,- Eur + príplatky podľa zákonníka práce za prácu počas víkendov a sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a posudzovanie stavu prevádzkyschopnosti letiskových pohybových plôch a svetelnozabezpečovacích zariadení na letisku
- obsluha a údržba trafostaníc a náhradných zdrojov elektriny
- odborná práca pri údržbe a oprave svetelnozabezpečovacích zariadení , elektrických inštalácií v objektoch letiska a prekážkových osvetlení mimo areálu letiska
- obsluha kotolní na plynné palivo a regulačnej stanice plynu
- nakladanie batožiny
- práca v dvanásťhodinových pracovných zmenách

v zmysle platnej kolektívnej zmluvy spoločnosti

V prípade záujmu zasielajte, prosím, Vašu žiadosť, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov v elektronickej forme na [email protected], alebo v písomnej forme na adresu spoločnosti: Letisko Poprad - Tatry, a.s., Na letisko 100, 058 98 Poprad
Kontaktná osoba: p. Ján Handzuš, tel. 0903358565

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

silnoprúd, slaboprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z., zdravotná spôsobilosť pre práce vo výškach a nočných zmenách

Viac info na www.airport-poprad.sk a sociálnych sieťach

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3624169  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735,- Eur + príplatky podľa zákonníka práce za prácu počas víkendov a sviatkov