Pracovník bezpečnostnej ochrany

Letisko Poprad - Tatry, a.s.

Miesto práce
Na letisko 100, Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
730,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ochrana objektu letiska v zmysle zákona 473/2005 Z. z, vykonávanie hliadkovej a monitorovacej činnosti, kontrola osôb, dopravných prostriedkov a predmetov pri vstupe a výstupe, vykonávanie bezpečnostnej kontroly zapísanej batožiny a príručnej batožiny röntgenovými prístrojmi, kontroly cestujúcich prechádzajúcich cez rámový detektor kovov alebo ručným detektorom, detekčná kontrola listových zásielok a carga.

podľa platnej Podnikovej kolektívnej zmluvy

Ak spĺňate podmienky, zašlite svoj profesijný životopis v slovenskom jazyku a súhlas na spracovanie osobných údajov e-mailom alebo poštou na doleuvedenú adresu najneskôr do 31.01.2019 do 12.00 hod.:

Kontaktná osoba: Mgr. Roman Slodičák
Tel.: +421 52 4311 510
E-mail: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vlastná ochrana

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

bezúhonnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť, dôslednosť, flexibilita

zbrojný preukaz typu C (poľovný lístok + skupina D výhodou), odborná spôsobilosť pre SBS (min. prax 3 roky)

Viac info na www.airport-poprad.sk a sociálnych sieťach

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3286802  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730,- EUR