Referent riadenia odbavovania lietadiel / Ramp agent

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
850 eur / mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné + 100 € ďalšie príplatky + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na zaujímavú a zodpovednú pozíciu "Ramp agent" s náplňou práce:
• Zodpovednosť za odbavenie lietadla,
• Získavanie informácii zo systémov pred príletom/odletom lietadla, ich vyhodnotenie a následná koordinácia prevádzkových zložiek pri odbavení lietadla,
• Kontrolovanie spôsobilosti stojiska pred príletom lietadla,
• Vizuálna kontrola lietadla po prílete a pred odletom lietadla,
• Komunikácia s posádkou lietadla počas odbavenia – nástup/výstup cestujúcich, poskytovanie služieb, plnenie lietadla, catering a iných služieb počas odbavenia,
• Dohľad a kontrola predpisov pri zaisťovaní lietadla proti pohybu, pristavenia mechanizmov, počas vykládky a nakládky lietadla, plnenie lietadla a pod.
• Komunikácia s ostatnými prevádzkovými zložkami letiska.
• Kontrolovanie správneho naloženia nákladu a jeho zaistenie proti pohybu, podľa príslušných predpisov,
• Riadenie procesu vytláčania a ťahania lietadiel – komunikácia s posádkou počas úkonu a kontrola jeho správneho prevedenia,
• Riadenie procesu odmrazovania lietadiel – komunikácia s posádkou počas úkonu a kontrola jeho správneho prevedenia,
• Riadenie procesu plnenia lietadiel – komunikácia s posádkou počas úkonu a kontrola jeho správneho prevedenia,
• Určovanie kódu prípadného meškania lietadla,
• Hlásenie udalostí prostredníctvom interného ohlasovacieho systému,
• Evidencia odbavených letov v Microsoft Excel, Word a pod.
• Práca s Microsoft Outlook, spracovávanie e-mailov, odosielanie, komunikácia a pod.
• Všeobecný dohľad a kontrola vykonávaných činností pri lietadle.

• Mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero, kde v sekcii "Kariéra" nájdete všetky aktuálne pracovné ponuky.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Vodičský preukaz skupiny „B“
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2
• Absolvent leteckej fakulty výhodou
• Koordinačné schopnosti
• Zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť zvládať stres
• Bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 556014  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 eur / mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné + 100 € ďalšie príplatky + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe