Referent letiskovej prevádzky

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 045 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho "letiskového" tímu hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu, kto bude mať záujem a chuť rozvíjať naše najväčšie letisko na Slovensku. Ponúkame prácu v atraktívnom, zaujímavom prostredí a možnosť ďalej rozvíjať svoje schopnosti.

Ak máš chuť pridať sa k nám, Tvojou náplňou práce bude:

• Vykonávanie odborných služieb obchodného vybavovania cestujúcich a batožín,
• Vybavovanie cestujúcich a batožín manuálne a vo vybavovacích systémoch, zaistenie všetkých služieb s tým spojených,
• Spolupráca s ostatnými zložkami podieľajúcimi sa na zabezpečovaní prevádzky,
• Poskytovanie informácií osobne, formou telekomunikačných prostriedkov a elektronickou poštou,
• Dbanie na úplnosť a platnosť prijatých prepravných dokladov,
• Koordinácia cestujúcich pri príletoch a odletoch,
• Asistencia pri príletoch a odletoch cestujúcich so zdravotným postihnutím.

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma v priestoroch zamestnávateľa
• Možnosť využitia Multisport karty
• Referenčný bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných a pracovných jubileách
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax v oblasti starostlivosti o zákazníka vítaná
• Nástroje balíka MS Office na bežnej užívateľskej úrovni
• Príjemné, profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné zručnosti
• Schopnosť zvládať stresové situácie
• Záujem o cestovný ruch a letectvo
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
• Trestná a priestupková bezúhonnosť
• Spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ivana Sopirová
E-mail: poslať životopis
ID: 4777472  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac