Autoelektrikár

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacNástupná mzda je predmetom dohody vzhľadom na skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na zodpovednú pracovnú pozíciu “Autoelektrikár”. Ak máte chuť pracovať v atraktívnom leteckom prostredí, máte skúsenosti s prácou ako autoelektrikár a chuť zdokonalovať sa, pridajte sa do nášho tímu. Vašou náplnou práce bude:

• Oprava a údržba motorových vozidiel a mechanizmov (kombinácia motor – elektrika – hydraulika),
zdrojov elektrickej energie
• Diagnostika, odstraňovanie závad a obsluha motorových vozidiel
• Vykonávanie kontroly akumulátorov vozidiel a mobilnej techniky
• Vykonávanie elektrotechnických činností do 1000 V

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma v priestoroch zamestnávateľa
• Pružný pracovný čas
• Možnosť využitia Multisport karty
• Referral bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných jubileách
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoelektrotechnika, silnoprúdová elektrotechnika, automatizácia

Vodičský preukaz

B

• Ukončene stredoškolské vzdelanie v odbore automechanik/autoelektrikár
• Vodičský preukaz skupiny B
• Elektrotechnik minimálne podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. s napätím do 1000 V
• Odborná a manuálna zdatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť samostatného logického myslenia
• Spoľahlivosť
• Priestupková a trestná bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 4154761  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac