Mzdový účtovník – Zástup počas PN/MD/RD

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 150 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od zručností a skúseností konkrétneho uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na zodpovednú pozíciu ʺMzdový účtovník – Zástup počas PN/MD/RDʺ s náplňou práce:

• Komplexné vedenie mzdovej agendy a súvisiaca administratíva
• Komunikácia so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami a daňovými úradmi
• Spracovanie ročného zúčtovania daní
• Spracovanie zrážok zo mzdy
• Sledovanie aktuálnej legislatívy a jej implementácia do praxe
• Poskytovanie poradenstva zamestnancom v oblasti miezd a zamestnaneckých pôžitkov

• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Počet rokov praxe

2

• Minimálne 2-ročná prax v oblasti miezd a personalistiky
• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
• Znalosť Zákonníka práce
• Znalosť mzdového systému SOFTIP a dochádzkového systému HUMAN výhodou
• Orientácia na detail a odolnosť voči stresu
• Aktívna znalosť MS Office
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota neustále sa vzdelávať
• Bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 4033831  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac