Poradíme Vám?

Zamestnanec biologickej ochrany letiska

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od zručností a skúseností konkrétneho uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pozíciu „Zamestnanec biologickej ochrany letiskaʺ s náplňou práce:
• Vykonávanie pracovnej činnosti v zmysle platných zákonných ustanovení, predpisov a nariadení, organizačných noriem a smerníc pre výkon biologickej ochrany letiska
• Zodpovedať za odovzdávanie a preberanie areálu biologickej ochrany letiska, zvierat, technických prostriedkov a motorových vozidiel, vykonávanie bežnej údržby a ošetrenia výstroja jemu zverenému
• Dodržiavanie pracovnej disciplíny dôkladná znalosť a plnenie pracovných povinností a zabezpečenie vedenia príslušnej dokumentácie
• Dohľad nad zabezpečením ochrany lietadiel pred stretmi so živočíchmi v zmysle predpisov a nariadení
• Vykonávanie hlásení mimoriadnych udalostí ako i všetkých dôležitých skutočností priamemu nadriadenému
• Zodpovedať za plnenie úloh pri mimoriadnych bezpečnostných opatreniach a vyhotovenie úradného záznamu o všetkých okolnostiach mimoriadnej povahy.

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Držiteľ platného poľovníckeho lístka
• Držiteľ zbrojného preukazu skupiny D
• Člen klubu sokoliarov pri SPK
• Vodičský preukaz skupiny „B“
• Bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ester Bobulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4010608  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac