Špecialista zmlúv / zástup počas rodičovskej dovolenky

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda je od 1.200,- Eur v závislosti od praxe a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pozíciu „Špecialista zmlúv” . Ak máš chuť pracovať v atraktívnom prostredí , akým letisko určite je a máš záujem získať skúsenosti a informácie o letectve, pridaj sa do nášho tímu. Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

• Prípravu návrhov zmlúv s leteckými dopravcami,
• Zabezpečenie komunikácie s leteckými dopravcami ohľadne požiadaviek na poskytovanie služieb pred zahájením prevádzky na letisku a riešenie problémov zmluvných podmienok,
• Dohliadanie na realizáciu zmluvných podmienok a finančného krytia zo strany leteckej spoločnosti,
• Prípravu zmlúv s poskytovateľmi služieb, ktorí zabezpečujú doplnkové služby pre letecké spoločnosti na letisku,
• Prípravu zmlúv so subjektami vstupujúcimi do vyhradených priestorov letiska,
• Spoluprácu s ostatnými zložkami letiska v súvislosti s poskytovaním služieb pre letecké spoločnosti,
• Administráciu existujúcich zmlúv,
• Vykonávanie ďalších činností súvisiacich s dohodnutým druhom práce na základe pokynov priameho nadriadeného.

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty
• Možnosť pokračovania na trvalý pracovný pomer
• Atraktívne a motivujúce pracovné prostredie
• Iné benefity

Kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, letecká doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
• Právnické vzdelanie a prax na podobnej pozícii výhodou
• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni „Business English“
• Vedomosti a skúsenosti v oblasti letectva výhodou
• Záujem o letecký priemysel a cestovný ruch
• Pokročilé znalosti práce s MS Office
• Dobrá schopnosť komunikácie, precíznosť a zodpovednosť
• Trestná a poriadková bezúhonnosť
• Spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 3576365  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac