Operátor parkoviska

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
600 € / mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M.R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s. (BTS) je najväčším letiskom v Slovenskej republike. Ročne vybavíme takmer 2 milióny cestujúcich.

Momentálne hľadáme do nášho tímu nového kolegu na pozíciu Operátor parkoviska, ktorý bude zodpovedať za plynulý a bezproblémový chod parkovania na letisku.

Na tejto pracovnej pozícii budete:
  • vyberať parkovné podľa platných parkovacích taríf, manipulovať s hotovosťou a jej odvádzaním do trezora
  • zabezpečiť archiváciu lístkov
  • dopĺňať parkovacie karty do vstupných rámp
  • hlásiť prevádzkové nedostatky a problémy nadriadenému
  • zabezpečiť plynulosť prevádzky parkoviska, komplexne zabezpečiť príjazdové komunikácie v letnom aj zimnom období, ako aj samotné parkovisko
  • pravidelne uzatvárať pokladne pri nástupe, ukončení pracovnej zmeny aj počas pracovnej zmeny

V prípade, že sa u nás zamestnáte, poskytneme Vám potrebné zaškolenie a plnú podporu nielen v začiatkoch, ale aj počas ďalšieho pôsobenia u nás. Rozsah zaškolenia bude nadväzovať na Vaše predchádzajúce pracovné skúsenosti, schopnosti a zručnosti.

Zamestnanecké výhody:
  • atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
  • výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup
  • ak máte chuť vzdelávať sa a posúvať vpred, veľmi radi Vás podporíme a odovzdáme Vám potrebné know-how

Ostatné benefity:
  • po uplynutí skúšobnej doby výkonnostný bonus
  • možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
  • bezplatné parkovanie pri letisku
  • možnosť bezplatne navštevovať fitness centrum priamo na letisku
  • možnosť využívať Multi Sport kartu

Bližšie informácie k aktuálnym pracovným ponukám nájdete na našej webovej stránke www.bts.aero v sekcii "Kariéra".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre túto pracovnú pozíciu nám vyhovujú uchádzači, ktorí:
  • majú ukončené stredoškolské vzdelanie
  • majú vodičský preukaz skupiny „B“ výhodou
  • sú bezúhonní a zdravotne spôsobilí
  • sú zodpovední a spoľahliví

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 3515154  Dátum zverejnenia: 30.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € / mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe