Vedúci skladu pohonných hmôt

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.500€/mes. brutto (závisí od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a udržiavanie skladu pohonných hmôt
• Riadenie pracovného tímu
• Plánovanie pracovných zmien
• Zodpovednosť za oblasť plánovania, realizácie, organizácie, kontroly, reportingu v pridelenej oblasti
• Sledovanie platností školení zamestnancov v súlade s príslušnou legislatívou
• Zodpovednosť za dokumentáciu skladu a dodržiavanie legislatívy a interných predpisov zamestnávateľa
• Vytváranie a pravidelná aktualizácia pracovných postupov a dohľad nad ich dodržiavaním
• Starostlivosť o zverenú techniku
• Dohľad a spolupráca pri výkone auditov skladov LPH vykonávaných externými subjektami

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero, kde v sekcii "Kariéra" nájdete všetky aktuálne pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie (preferovaný technický smer)
• Podmienkou je skúsenosť s riadením ľudí
• Ovládanie PC, MS Office na pokročilej úrovni
• Vodičský preukaz sk. B
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Odolnosť voči stresu, rozvážnosť a vyrovnanosť
• Schopnosť komplexne rozhodovať a riešiť krízové situácie

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 3464582  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.500€/mes. brutto (závisí od skúsenosti kandidáta)