Letná brigáda na letisku!

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá brigádnikov na letnú sezónu 2022 na pracovné pozície:

• Brigádnik bezpečnostnej kontroly
• Brigádnik reklamácie batožiny
• Nakladač batožiny
• Check-in agent
• Peší sprievod cestujúcich / vozenie posádok / dohľad nad cestujúcimi

Ak si denný študent starší ako 18 rokov, máš čistý register trestov, neprekáža Ti práca na zmeny, a máš záujem pracovať v atraktívnom leteckom prostredí, neváhaj a zašli nám svoj životopis!

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis s uvedením preferovanej pracovnej pozície. Kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Študent VŠ alebo študent SŠ nad 18 rokov
• Znalosť AJ minimálne na mierne pokročilej úrovni (B1)
• Ochota a schopnosť pracovať na zmeny
• Zdravotná spôsobilosť na prácu v noci a dobrý farbocit
• Vysoká odolnosť voči stresu
• Trestná a priestupková bezúhonnosť
• Spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 3335631  Dátum zverejnenia: 2.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.