Brigádnik palubných služieb na letisku

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 € / hod. brutto + príplatky za zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá študentov pre letnú sezónu 2018 na pozíciu Brigádnik palubných služieb, ktorého hlavnou náplňou práce bude vykladanie, nakladanie a prekladanie cateringového vybavenia ako aj samotného cateringu do/z lietadla.

Pre viac pracovných ponúk klikni na www.bts.aero. V prípade záujmu nám pošli svoj životopis s uvedením konkrétnej pozície. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Požadujeme:
- potvrdenie o návšteve školy (denný študent SŠ alebo VŠ nad 18 rokov)
- trestnú a priestupkovú bezúhonnosť
- ochotu a spôsobilosť pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2

Kontakt

ID: 3335631   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 € / hod. brutto + príplatky za zmeny