Load Control Agent

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
716€ mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na zodpovednú pozíciu „Load Control Agent” s nasledovnou náplňou práce:

• Vedenie samostatnej odbornej práce pri odbavovaní cestujúcich, batožín a tovaru
• Vykonávanie výpočtov rozloženia nákladu a vyváženia lietadiel vo vybavovacom systéme alebo manuálne
• Vyhotovenie, kontrola a kompletizácia dokumentov týkajúcich sa odbavenia a vyváženia lietadiel,
• Spracovanie dokumentov prilietajúcich aj odlietajúcich liniek
• Posielanie, prijímanie, spracovanie a archivácia leteckých prevádzkových správ prostredníctvom komunikačného systému
• Vkladanie údajov o počte prepravených cestujúcich a tovaru do letiskového systému
• Spolupráca so zástupcami leteckých spoločností

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero kde v sekcii "Kariéra" pravidelne zverejňujeme všetky aktuálne pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Záujem o letecký priemysel
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
• Vedomosti a skúsenosti z oblasti letectva výhodou
• Zodpovednosť a komunikatívnosť
• Odolnosť voči stresu
• Schopnosť logického úsudku
• Nástroje MS Office na pokročilej užívateľskej úrovni
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
• Bezúhonnosť

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
E-mail: poslať životopis
ID: 3141441   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   716€ mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe