Vodič autobusu- možnosť bezplatného rozšírenia vodičského preukazu na sk. D

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
608 - 756 eur (v závislosti od skupiny vodičského oprávnenia) + príplatky za zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na otvorenú pozíciu ʺVodič autobusu” s náplňou práce:
• Vedenie prevádzkovej evidencie mobilných prostriedkov
• Vedenie a obsluha autobusov kategórie M3
• Vykonávanie kontroly mobilných prostriedkov z hľadiska ich prevádzkyschopnosti, údržby a drobných opráv
• Dopĺňanie automobilových pohonných hmôt do mobilných prostriedkov, riadne a správne vykazovanie a zúčtovávanie spotreby automobilových pohonných hmôt
• Koordinovanie a usmernenie toku peších cestujúcich zo svojich pozícií tak, aby bol pohyb peších cestujúcich od lietadla k terminálu plynulý, bezpečný a čo možno najrýchlejší

Pre záujemcov bez VP sk. D poskytujeme možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia. Počas trvania školenia bude zamestnanec zodpovedný za prevoz posádok na osobnom vozidle. Po absolvovaní školenia mu bude základná mzda navýšená na 756 eur brutto. Pre kandidátov s VP sk. D je nástupná mzda automaticky vyššia.

• Mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Možnosť príspevku na ubytovanie v prípade relokácie nad 50 km
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Bližšie informácie k aktuálnym pracovným ponukám nájdete na našej webovej stránke www.bts.aero v sekcii "Kariéra".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
• Vodičský preukaz skupiny „Dʺ a platný doklad o absolvovaní psychotestov
• Vodičský preukaz skupiny „Cʺ, „Eʺ , „Tʺ a preukaz obsluhy VZV výhodou
• Dobrá fyzická zdatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Trestná a priestupková bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3104827  Dátum zverejnenia: 24.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 608 - 756 eur (v závislosti od skupiny vodičského oprávnenia) + príplatky za zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe