Check In Agent / Customer Service Agent

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
716 eur + príplatky za zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodných kandidátov/kandidátky na pracovnú pozíciu "Check In Agent / Customer Service Agent " s nasledovnou náplňou práce:

• Vykonávanie odborných služieb obchodného vybavovania cestujúcich a batožín,
• Poskytovanie informácií osobne, telefonicky a elektronickou poštou
• Dbanie na úplnosť a presnosť vystavených dokladov,
• Koordinovanie cestujúcich pri príletoch a odletoch,
• Poskytovanie asistencie cestujúcim so zdravotným postihnutím,
• Spolupráca s ostatnými zložkami podieľajúcimi sa na zabezpečovaní prevádzky

• Mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero, kde v sekcii "Kariéra" nájdete všetky aktuálne pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax v oblasti cestovného ruchu a služieb vítaná
• Angličtina na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými cestujúcimi na dennej báze)
• Príjemné a profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
• Asertivita a odolnosť voči stresu
• Ochota a spôsobilosť na prácu v nepretržitej prevádzke
• Bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s.
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 2
ID: 2927561   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   716 eur + príplatky za zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe