Mechanik - Kurič

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
850 € / mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na otvorenú pozíciu “Mehcanik - Kurič” s nasledovnou náplňou práce:

• Vykonávanie obsluhy kvapalinových kotlov V.triedy na plynné palivo a regulačných staníc zemného plynu,
• Kontrolovanie zariadení výmenníkových staníc, kotolní do 50 kW, tlakových nádob, doplňovacích, odplyňovacích zariadení a úpravní vôd,
• Mimo vykurovacieho obdobia vykonávanie údržby a opravy strojných častí centrálnej kotolne, objektových kotolní, strojného zariadenia výmenníkových staníc a iné,
• Spolupracovanie pri opravách a údržbe vzduchotechnických zariadení, zariadení chladenia a zdravotechniky.

V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero, kde v sekcii "Kariéra" nájdete všetky aktuálne otvorené pracovné pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár / strojár / kúrenár / inštalatér

Vodičský preukaz

B

• Kuričský preukaz 5. triedy
• Preukaz tlakových nádob stabilných
• Preukaz na obsluhu regulačných staníc plynu- skupina Af
• Prax v oblasti technických zariadení budov
• Zváračský preukaz veľkou výhodou
• Osvedčenie elektrotechnika minimálne podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. výhodou
• Spôsobilosť a ochota pracovať na zmeny
• Bezúhonnosť

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2254040  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € / mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe