Hasič - záchranár

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
945 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na zodpovednú pozíciu ʺHasič-záchranár” s náplňou práce:

• Vykonávanie rizikových prác pri zdolávaní požiarov, leteckých a iných mimoriadnych udalostiach,
• Zachraňovanie osôb pomocou špeciálnych technických a záchranárskych prostriedkov, oživovacích prístrojov,
• Vedenie a obsluhu hasičských a špeciálnych automobilov,
• Vykonávanie bežnej údržby hasičských automobilov, záchranárskych a technických prostriedkov,
• Starostlivosť o výstroj, výzbroj a ďalšie vecné prostriedky, vykonávanie ich kontroly, údržby a ošetrenia,
• Poskytovanie prvej pomoci osobám pri úrazoch a zabezpečenie ich prevozu do zdravotníckych zariadení,
• Vykonávanie asistenčných prác pri požiarne nebezpečných prácach v organizácii,
• Vykonávanie uľahčenia pohybu osôb so zníženou mobilitou,
• Zúčastňovanie sa odborných školení a výcviku,
• Vedenie a spracovávanie čiastočnej odbornej dokumentácie,
• Vykonávanie ďalších činností súvisiacich s dohodnutým druhom práce na základe pokynov priameho nadriadeného.

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Referral bonus pri doporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných jubileách
• Možnosť využitia Multisport karty

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

• Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
• Držiteľ osvedčenia základnej prípravy zamestnancov hasičských jednotiek podmienkou
• Zdravotná spôsobilosť
• Fyzická a duševná spôsobilosť
• Odolnosť voči stresu a schopnosť okamžite reagovať a rozhodovať o závažných riešeniach v technologickom procese
• Vodičský preukaz skupiny „B“ a „C“
• Trestná a priestupková bezúhonnosť
• Spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 1446464  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 945 EUR/mesiac