Zamestnanec biologickej ochrany

Letisko Košice - Airport Košice, a.s.

Miesto práce
Košice International Airport (KSC), Letecká, Košice
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
Mzdové podmienky (brutto)
945 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva biologickú ochranu letiska, organizuje preventívne a aktívne činnosti pre
zamedzenie stretu lietadiel s vtákmi v priestoroch letiska
• zodpovedá za zvieratá pridelené Biologickej ochrane letiska
• vykonáva zásahy pri leteckých nehodách, ropných haváriách, vzniku požiaru alebo pri iných mimoriadnych udalostiach, likvidácii živelných pohrôm, havárií a nehôd v spoločnosti, alebo v jej blízkom okolí, vrátane pátrania a záchrany,
• vykonáva činnosti a plní úlohy strojnej a protiplynovej služby podľa vnútorných predpisov spoločnosti,
• aktívne sa zúčastňuje odbornej prípravy a plní úlohy vyplývajúce z plánu odbornej prípravy zamestnancov úseku ZHS,
• vykonáva preventívne protipožiarne prehliadky objektov a priestorov spoločnosti,
• poskytuje prvú pomoc a asistenciu zdravotne postihnutým osobám a osobám so zníženou pohyblivosťou,
• vykonáva pristavenie a odstavenie prostriedkov na nakladanie a vykladanie lietadiel na miestach na to určených podľa vnútorných predpisov spoločnosti,
• vykonáva práce a činnosti spočívajúce v nakladaní a vykladaní leteckého nákladu do/z lietadiel vrátane protipožiarnej asistencie,
• plní povinnosti zamestnancov jednotky ZHS vyplývajúce z dokumentácie Civilnej ochrany spoločnosti v prípade vzniku mimoriadnej udalosti,
• je povinný sa zúčastňovať odborných školení a seminárov, povinných lekárskych preventívnych prehliadok, ktoré mu určí zamestnávateľ,
• je povinný bezodkladne spolupracovať pri zabezpečovaní previerok spoľahlivosti podľa platného Leteckého zákona,
• vykonáva vybrané práce pri technickom handlingu,
• vykonáva RAMP servis všetkých lietadiel na vybavovacej ploche podľa dispozícií oddelenia letiskového dispečingu,

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
• zamestnanecké benefity
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. CV prosím zasielajte prostredníctvom stránky profesia. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

• bezúhonnosť trestná a priestupková
• zbrojný preukaz - PODMIENKA
• fyzická a psychická zdatnosť
• odborná spôsobilosť - „Základná príprava zamestnancov závodných hasičských útvarov“ – výhoda
• člen slov. Poľovného zväzu (spz) a slov. Klubu sokoliarov (sks) - výhoda
• Poľovný lístok – výhoda
• vysoké pracovné nasadenie
• zodpovednosť, lojálnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov

Letisko Košice - Airport Košice, a.s. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Je druhým najväčším medzinárodným letiskom na území SR, ktoré spĺňa medzinárodné štandardy 2.kategórie ICAO a je držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4499841  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 945 EUR/mesiac