Hasič - záchranár

Letisko Košice - Airport Košice, a.s.

Miesto práce
Letisko, Barca
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
740

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vykonáva činnosti a plní úlohy strojnej a protiplynovej služby podľa vnútorných predpisov spoločnosti,
 plní úlohy súvisiace so zabezpečením a vykonávaním prevádzky letiska za podmienok malej hodnoty dohľadnosti stanovené smernicou LVP,
 vykonáva preventívne protipožiarne prehliadky objektov a priestorov spoločnosti,
 vykonáva zásahy pri leteckých nehodách, ropných haváriách, vzniku požiaru alebo pri iných mimoriadnych udalostiach, likvidácii živelných pohrôm, havárií a nehôd v spoločnosti, alebo v jej blízkom okolí, vrátane pátrania a záchrany,
 zaisťuje protipožiarnu asistenciu pri požiarno – nebezpečných prácach v spoločnosti a dozor pri plnení a odsávaní LPL a pri POL,
 plní funkciu operátora ohlasovne požiarov,
 poskytuje asistenciu zdravotne postihnutým osobám a osobám so zníženou pohyblivosťou,
 poskytuje prvú pomoc zamestnancom spoločnosti a osobám zvereným do starostlivosti,
 vykonáva otváranie batožinových priestorov lietadiel,
 vykonáva práce a činnosti spočívajúce s nakladaním a vykladaním leteckého nákladu (batožín a carga) do/z lietadiel vrátane protipožiarnej asistencie,
 je povinný bezodkladne spolupracovať pri zabezpečovaní previerok spoľahlivosti podľa platného Leteckého zákona,

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. CV prosím zasielajte prostredníctvom stránky profesia. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Základná príprava zamestnancov závodných hasičských útvarov - podmienka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

• bezúhonnosť
• dobré znalosti z funkcie a obsluhy požiarno-technických zariadení
• vysoké pracovné nasadenie
• fyzická a psychická zdatnosť
• zodpovednosť, lojálnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov

Letisko Košice - Airport Košice, a.s. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Je druhým najväčším medzinárodným letiskom na území SR, ktoré spĺňa medzinárodné štandardy 2.kategórie ICAO a je držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3600353  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740