Technik - technológ drak - motor

Letecké opravovne Trenčín, a.s.

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
1 272 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta. K základnej mzde patrí naviac aj osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technik - technológ pre opravu draku a drakových systémov na leteckej technike, zástavby a modernizácie leteckej techniky
- tvorenie, overovanie, upravovanie technologickej dokumentácie pre zástavby, modernizáciu, stredné a generálne opravy, periodické prehliadky, technickú údržbu a iné formy opráv a prehliadok pre jednotlivé typy techniky
- spolupráca na predbežných a konečných projektoch úloh vyplývajúcich z modernizácie leteckej a pozemnej techniky
- zabezpečovanie a tvorba doplnkov do sprievodnej dokumentácie v rámci modernizačných úloh
- vykonávanie technologického dozoru pri výrobe prototypov
- tvorenie, upravovanie technických preberacích podmienok súvisiacich s opravami alebo modernizáciou leteckej a pozemnej techniky

- práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
- mesačné osobné ohodnotenie
- mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
- dochádzková prémia
- rekreačný príspevok
- odmena pri zisku spoločnosti
- pracovný čas 7,5 hodiny
- príspevok na III. pilier
- príspevky pri pracovných výročiach
- bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, skúsenosti s údržbou leteckej techniky typu L-39 alebo L-410 výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
technické myslenie
spoľahlivosť
komunikatívnosť

Sme tradičnou letecko-opravárenskou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov. Sme firmou so sídlom v Trenčíne, ktorá vyrástla na historických základoch jedného z najstarších slovenských opravárenských podnikov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou a vlastníctvom rozsiahleho know-how o opravách leteckej a pozemnej letiskovej zabezpečovacej techniky, ako aj techniky protivzdušnej obrany.
Chceme sa rozvíjať ako moderná, dlhodobo úspešná a uznávaná spoločnosť, ktorá dokáže tvorivejšie, rýchlejšie a čo najlepšie uspokojovať potreby súčasných a potenciálnych zákazníkov i vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4085803  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 272 EUR/mesiac