IT projektový manažér

Letecké opravovne Trenčín, a.s.

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.300 € + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečiť realizáciu projektu vo všetkých fázach jeho životného cyklu
zabezpečiť implementáciu informačného systému v rámci celej spoločnosti
koordinácia a riadenie úsekov, odborov a oddelení pri zavádzaní IS
komunikácia a spolupráca s dodávateľskou spoločnosťou
zodpovednosť za timing a testovanie jednotlivých častí IS
riadenie prác a reportovanie o postupe projektu
riadenie požiadaviek jednotlivých úsekov a dohľad nad ich zavádzaním do systému

práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 60-ročnou tradíciou
bohatý motivačný a sociálny program - DDP, podiely zo zisku, 13. plat, príspevok pri dlhodobej PN
vlastné stravovacie zariadenie
zaujímavé pracovné prostredie

Do výberového konania budú pozvaní len uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Prosíme uchádzačov aby zasielali svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom formulára.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektové riadenie, manažment, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s projektovým riadením
znalosť metodík projektového riadenia
predchádzajúca skúsenosť s informačnými technológiami
samostatnosť, orientácia na výsledok, organizačné schopnosti, zodpovednosť , spoľahlivosť, presnosť
komunikačné schopnosti, schopnosť riadiť tím

Sme tradičnou letecko-opravárenskou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov. Sme firmou so sídlom v Trenčíne, ktorá vyrástla na historických základoch jedného z najstarších slovenských opravárenských podnikov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou a vlastníctvom rozsiahleho know-how o opravách leteckej a pozemnej letiskovej zabezpečovacej techniky, ako aj techniky protivzdušnej obrany.
Chceme sa rozvíjať ako moderná, dlhodobo úspešná a uznávaná spoločnosť, ktorá dokáže tvorivejšie, rýchlejšie a čo najlepšie uspokojovať potreby súčasných a potenciálnych zákazníkov i vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Legionárska 160
911 04 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3551910   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.300 € + osobné ohodnotenie