Skladník pre chemický sklad

Letecké opravovne Trenčín, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.06.2024
866 EUR/mesiacK uvedenej mzde patrí mesačné osobné ohodnotenie. Uvedený plat nemusí byť konečný, nástupný plat sa bude odvíjať od skúseností a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický súpis, ošetrovanie tovaru, prepočet a sumarizácia zásob v chemickom sklade, vrátane zúčtovateľných dokladov

- príjem a zaskladňovanie, príprava a výdaj materiálu

- práca s VZV ( resp. ochota naučiť sa, zaškolíme )

- udržovanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach

- zaisťovanie bezpečnosti skladových zásob

- občasné zastupovanie aj na iných skladoch

-  práca v stabilnej tradičnej spoločnosti

​- mesačné osobné ohodnotenie

​- mimoriadne odmeny, cieľové odmeny

​- dochádzková prémia

​- rekreačný príspevok

​- odmena pri zisku spoločnosti

​- pracovný čas 7,5 hodiny​

- príspevok na III. pilier ​- príspevky pri pracovných výročiach​

- bohatý sociálny program

Do výberového konania budú pozvaní len uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti skladového hospodárstva je nevyhnutná
- technické myslenie, samostatnosť, precíznosť

- zodpovedný prístup k práci

- preukaz na VZV -  výhodou

- skúsenosti s VZV - výhodou

- otvorenosť voči zmenám, iniciatívnosť

Sme tradičnou letecko-opravárenskou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov. Sme firmou so sídlom v Trenčíne, ktorá vyrástla na historických základoch jedného z najstarších slovenských opravárenských podnikov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou a vlastníctvom rozsiahleho know-how o opravách leteckej a pozemnej letiskovej zabezpečovacej techniky, ako aj techniky protivzdušnej obrany.
Chceme sa rozvíjať ako moderná, dlhodobo úspešná a uznávaná spoločnosť, ktorá dokáže tvorivejšie, rýchlejšie a čo najlepšie uspokojovať potreby súčasných a potenciálnych zákazníkov i vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Husárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3398083  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac