Reagujte bez životopisu

Senior FullStack PHP Developer (Laravel + Vue/Vuex) - Remote

Let's Consult, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 800 EUR/mesiacv závislosti od seniority, typu pracovného úväzku + projektové odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Let's Consult hľadáme nového kolegu, ktorý rozšíri náš team developerov. Primárne budeš pracovať na vývoji supportných systémov pre vnútropodnikové procesy, technologicky vyspelých webovových aplikáciách, CRM riešeniach a mnoho iného.

Väčšiu časť svojej práce budeš realizovať na backende (70%), ale cudzí by ti nemal byť ani frontend. Ak vieš pracovať v teame, si problem solver a tvoj kód dokáže čítať aj niekto iný, si pre nás perfektný kandidát.

Sme mid-size digitálna agentúra, ktorá pracuje na viacero menších projektoch, do ktorých sa budeš môcť zapojiť. U nás sa teda nudiť nebudeš, každé 3-4 mesiace budeš môcť pracovať na inom, novom a zaujímavom zadaní alebo projekte.

Aké aplikácie robíme?
Core vývoja sú custom systémy na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Ide o interné portálové riešenia budované na modulovom princípe (napr. dochádzkový, projektový alebo ticketovací modul a pod). Ďalej rezervačné systémy alebo B2C/B2B eCommerce riešenia. Z času na čas sa u vyskytne požiadavka klienta na tvorbu webstránky alebo eShopu.

S čím pracujeme?
- backend tvorí PHP framework Laravel (LTS stable verzie)
- na frontende implementujeme Vue.js + Vuex / jQuery, ktoré kombinujeme s HTML5, CSS (Bootstrap) alebo sa pohráme s Livewire pripadne Nuxt
- dáta ukladáme zväčša do MySQL databáz
- na fulltextové vyhľadávanie používame Elasticsearch
- kód pushujeme GitLabu (vyvýjame Composer packages a máme vlastný packagist)
- dokumentáciu tvoríme cez MarkDown language
- CI/CD aktuálne setupujeme - jeho súčasťou bude Docker platforma

Pri práci u nás sa stretneš s technológiami ako Elasticsearch, Redis, ale aj NodeJS či Supervisord. Naše systémy komunikujú aj s ActiveDirectory (LDAP), SNMP či Pusher.

Ako náš nový kolega budeš mať na starosti vývoj nových produktov našej spoločnosti, ako aj prácu na práve prebiehajúcich projektoch. Pracujeme na zaujímavých aj medzinárodných projektoch, pričom programujeme v angličtine.

Ako pracujeme?
Pri rannej kávičke si povieme počas standup(u) na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť. Počas dňa vyriešiš svoje tasky v ticketovacom systéme, pracujeme agilným spôsobom vývoja - 2 týždňové šprinty (SCRUM). Pravidelne budeš spolupracovať s ostatnými PHP developermi a projekt manažérom projektu, na ktorom práve pracuješ.

Pri technickom riešení sme 100% open-mind. Prines novú ideu, my ti dáme voľnosť a priestor na realizáciu. Niečo sa ti nepáči povedz to nahlas - radi ťa vypočujeme.

- kolektív mladých ľudí, ktorí sú zapálení pre to čo robia
- firemný notebook (MacBook Pro)
- variabilná pracovná doba, homeoffice / práca z domu (aj full remote)
- pristup k LaraCasts (www.laracasts.com) screencastom pre vzdelávanie
- úplne nové reprezentatívne kancelárske priestory v Bratislave (je na tebe či pracuješ z kancelárie alebo z domu)
- čerstvo mletá káva, čaj, ovocie na pracovisku
- zľavy pri nákupe vzdelávacej literatúry
- Multisport karta ( www.multi-sport.sk )
- možnosť vzdelávania sa v oblasti virtuálnych serverov, sietí, Linuxu a serverov
- privátne VPS alebo hosting pre tvoje projekty
- firemné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
Vue.js (Vuex) - Pokročilý
JavaScript/jQuery - Pokročilý
HTML/CSS - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo požadujeme:
- znalosť PHP7 a SQL (MySQL)
- skúsenosť s programovaním v Laravel, alebo inom frameworku (napr. Yii alebo Symfony)
- rešpektovanie SOLID, DRY, YAGNI, KISS princípov
- JavaScript (ES6, jQuery), HTML, CSS (Bootstrap)
- znalosť Vue.js + Vuex
- skúsenosť s Composer a GIT-om
- nadšenie pri budovaní fungujúceho softvéru
- zodpovedný prístup k práci
- úprimnosť, komunikatívnosť a kreativitu

Čo je pre nás výhodou nie však podmienkou:
- Ak máš nadšenie, pre to čo robíš
- Ak máš skúsenosti s nejakým frontendovým frameworkom (Vue, NuxtJS, Angular, React alebo Backbone)
- Ak si niekedy skriptoval v Bash
- Ak ti slovo Kibana nie je cudzie
- Ak poznáš princípy REST a SOAP
- Ak máš skúsenosť s architektonickým návrhom webových aplikácií
- Ak vieš navrhnúť model MySQL databázy
- Ak poznáš Linux (ideálne Ubuntu prípadne Debian)

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá vývojom web aplikácií, supportných systémov pre vnútropodnikové procesy, technologicky vyspelé webové aplikácie, eCommerce platformy, online rezervačných systémov, cloudovými službami, virtualizáciou serverov a tvorbou multiplatformových mobilných aplikácii. Sme mladý kolektív, ktorý už niekoľko rokov figuruje na slovenskom trhu v prostredí IT a internetu. Ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdeš na našej webovej stránke LetsConsult.sk.
ID: 4167772  Dátum zverejnenia: 29.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac