Reagujte bez životopisu

FullStack Developer (PHP/Laravel)

Let's Consult, s.r.o.

Miesto práce
Lužná 3, 851 04 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiacv závislosti od seniority a typu pracovného úväzku + projektové odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím developerov potrebuje nové posily, preto hľadáme nového kolegu na kódenie. Nezáleží nám na tom či si junior alebo senior, záleží nám však na tom čo robíš a ako to robíš. Ak vieš pracovať samostatne, si problem solver a tvoj kód dokáže čítať aj niekto iný, si pre nás perfektný kandidát.

Nie sme korporácia. Málokedy pracujeme dlhodobo na jednom veľkom projekte, väčšinou je vždy rozbehnutých viacero, do ktorých sa môžeš zapojiť a prispieť alebo sa niečo naučiť. U nás sa teda nudiť nebudeš, je možné že každé 2-3 mesiace budeš môcť pracovať na inom, novom a zaujímavom zadaní.

Na väčšine našich projektov pracujeme s PHP frameworkom Laravel, dáta ukladáme do MySQL, pushujeme do GitLabu, máme vlastný Packagist a tasky resolvujeme cez náš Intranet. Pri práci u nás, sa môžeš naučiť používať aj technológie ako Angular, ActiveDirectory (LDAP), NodeJS, SNMP či Pusher. Ak budeš mať chuť a záujem určite sa naučíš kopec vecí v Linuxe - máme radi Debian distribúcie. Občas zakopneme aj o nejaký ten web vo WordPress, prípadne sa vyskytne projekt v Joomla!. V každom prípade máme v zálohe aj náš vlastný CMS systém ako aj e-commerce platformu, ktorú pravidelne rozširujeme o nové funkcie.

Ako náš nový kolega budeš mať na starosti vývoj existujúcich produktov našej spoločnosti, ako aj prácu na práve prebiehajúcich projektoch. Pracujeme na zaujímavých aj medzinárodných projektoch, pričom programujeme v angličtine, preto je pre nás základná znalosť tohto jazyka nevyhnutná.

Frontend našich projektov je v rukách Angularu, prípadne kombinácia HTML5 / CSS 3 / jQuery. Backend našich aplikácií je v správe PHP frameworku Laravel verzie 5. Hľadáme kolegu, ktorý je FullStack Developer. Teda bude sa vedieť orientovať aj na frontende, primárne však 70% času budeš pracovať na backende. Sme zatiaľ relatívne malý tím, ktorý sa rozrastá a bude aj ďalej rozrastať, pracujeme viacmenej agilným spôsobom vývoja. Čo sa týka aplikácie samotného technického riešenia sme 100% open-mind. Prines novú ideu, my ti dáme voľnosť a priestor na realizáciu. Niečo sa ti nepáči povedz to nahlas - radi ťa vypočujeme.

- kolektív mladých ľudí, ktorí sú zapálení pre to čo robia
- variabilná pracovná doba, homeoffice / práca z domu podľa dohody (ak budeš chcieť)
- firemný notebook (MacBook Pro)
- firemný telefón aj na osobné účely
- čerstvo mletá káva, čaj, ovocie na pracovisku
- zľavy pri nákupe vzdelávacej literatúry
- pristup k LaraCasts (www.laracasts.com) screencastom pre vzdelávanie
- Multisport karta ( www.multi-sport.sk )
- možnosť vzdelávania sa v oblasti virtuálnych serverov, sietí, Linuxu a serverových technológií
- VPS a hosting pre tvoje projekty
- firemné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme:
- nadšenie pri budovaní fungujúceho softvéru
- zodpovedný prístup k práci
- úprimnosť, komunikatívnosť a kreativitu
- znalosť objektového programovania v PHP a znalosť SQL
- skúsenosť s programovaním v Laravel 5, alebo príbuznom frameworku (napr. Yii alebo Symfony)
- JavaScript (jQuery), HTML, CSS (Bootstrap 3)
- skúsenosť s GIT-om resp. GitLab-om
- angličtinu na úrovni B1

Čo je pre nás výhodou nie však podmienkou:
- Ak máš nadšenie, pre to čo robíš
- Ak poznáš Angular, React, jQuery alebo Backbone
- Ak si pracoval s CMS (WordPress, Joomla!)
- Ak máš skúsenosť s architektonickým návrhom webových aplikácií
- Ak vieš navrhnúť model MySQL databázy
- Ak poznáš Linux (ideálne Ubuntu prípadne Debian)

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá vývojom web aplikácií, supportných systémov pre vnútropodnikové procesy, technologicky vyspelé webové aplikácie, eCommerce platformy, online rezervačných systémov, cloudovými službami, virtualizáciou serverov a tvorbou multiplatformových mobilných aplikácii. Sme mladý kolektív, ktorý už niekoľko rokov figuruje na slovenskom trhu v prostredí IT a internetu. Ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdeš na našej webovej stránke LetsConsult.sk.
ID: 3625555  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac